Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 07-08-2013, 19:16
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní Organizace

Zajímavá věcička. Změní se moderátor a nikdo to nikam neoznámí.
http://forum.sfgame.cz/member.php?u=13614

Btw:
http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=26361

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 14) řekli "Díky" uživateli My Autumn za tento užitečný příspěvek:
Staré 07-08-2013, 19:32
KouzelníK 1 KouzelníK 1 je offline
Noční děs

Datum registrace: Apr 2013
Standardní

Co to sakra ?
To mu dal slOn, nebo bug ?
Staré 07-08-2013, 19:42
beroun beroun je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Apr 2012
Standardní

No dobrá dobrá. Aspoň jsi mohl počkat pár hodin, ne? :D
Nebo aspoň nekopírovat můj příspěvek

A už na tom zahájovacím proslovu pracuju.
Staré 07-08-2013, 19:50
MAAT MAAT je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jan 2013
Odeslat zprávu přes Skype™ MAAT
Standardní

Taky se mi zdá že je to bug :mel: Beroun a Mod? :D Dobrý joke.
Staré 07-08-2013, 19:51
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Mně osobně se to utajování vůbec nelíbí, podle mě by se to mělo nějdřív říct a pak, jestli se bude všeobecně souhlasit (nebo prostě jen pokud 90% komunity nebude proti), se ho na tu pozici dá.

Ale i komunita by měla částečně mít možnost vybrat toho, kdo jim bude dávat karty. (kopírovat tvoje příspěvky je opravdu hrozný...kolik chyb je třeba opravit)

Hlavně nechápu na co další moderátor a navíc beroun. Již v minulosti bylo řečeno, že tři moderátoři jsou moc.

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000

Naposledy upraveno My Autumn; 07-08-2013 v 19:53.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 11) řekli "Díky" uživateli My Autumn za tento užitečný příspěvek:
Staré 07-08-2013, 19:56
beroun beroun je offline
AfterDarkor

No právě, jeden možná bude muset pryč :D a ten nejaktivnější to nebude. proto to není úplně špatný nápad, takhle se trochu víc bud em u snažit (jo, už mluvím o nás! )

O mně teda nemluv. /RJTOP
A o mně taky ne!!! /Jirsmen

Naposledy upraveno RJTOP; 07-08-2013 v 21:33.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to beroun For This Useful Post:
Staré 07-08-2013, 20:25
Chicony Chicony je práve online
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Jsem rád, že si My Autumn vzpomněl na právě tento thread, neboť se situace evidentně opakuje a ten, co předtím tento postup kritizoval je nyní v pozici právě nového moderátora, dosazeného na svůj post podivným způsobem. Dle dlouhodobých zpráv na chatu se dá odhadnout nějaká "QQ slon pls" cesta, která se z nějakého důvodu setkala s úspěchem.

Můžete mi říkat, že zrovna já bych na to neměl poukazovat, ale stejně to udělám - evidentně jsme opustili klasické veřejné nábory a trochu to může vadit těm, kteří na něco podobného případně slušně čekali a rádi by se této příležitosti taktéž zúčastnili. Moderátoři jsou však vybíráni bez náboru, čili to působí tak, že nemuseli splnit žádné podmínky, které by jinak byly upřesněny náborovým postem.

Každopádně jsme doplňováním stavů došli opět k moderátorskému týmu skládajícícho se ze tří členů. No, alespoň má každý opět o něco méně práce a rád bych věřil, že se budou vzájemně doplňovat. Jenže imo narazíme na problém - již z mého threadu a i současné situace na chatu vidíme, že oba starší moderátoři nadále nemají berouna v oblibě a nemyslím si, že nespory jen tak hodí za hlavu, zejména, když byl beroun zvolen novým moderátorem, aniž by o tom cokoliv věděli.

Jako vzorný moderátor se zcela jistě, beroune, nebudeš bát odpovídat. Proč jsi se vůbec stal moderátorem? Co tě k tomu vedlo? Moc dobře víš, že tě ostatní moderátoři nemusí, přesto s nimi chceš pracovat? Jakým způsobem jsi slOna přesvědčil, aby tě přidal do týmu? Proč jsi se s ním dopředu nedomluvil, aby to bylo oznámeno? Přece, jak odkazuje MA nahoře, se ti tento postup rovněž nelíbil.

Jsem zvědavý, jak současný tým bude schopen spolupráce, když se již nyní na chatu téměř urážejí. Hm, aspoň bude sranda. ;D

~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 8) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 07-08-2013, 22:15
beroun beroun je offline
AfterDarkor

Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Jako vzorný moderátor se zcela jistě, beroune, nebudeš bát odpovídat.
1. Proč jsi se vůbec stal moderátorem? Co tě k tomu vedlo?
2. Moc dobře víš, že tě ostatní moderátoři nemusí, přesto s nimi chceš pracovat?
3. Jakým způsobem jsi slOna přesvědčil, aby tě přidal do týmu?
4. Proč jsi se s ním dopředu nedomluvil, aby to bylo oznámeno? Přece, jak odkazuje MA nahoře, se ti tento postup rovněž nelíbil.

Jsem zvědavý, jak současný tým bude schopen spolupráce, když se již nyní na chatu téměř urážejí. Hm, aspoň bude sranda. ;D
No, pujdem po pořádku.

1. Prostě se mi nelíbila aktivita fóra a chtěl jsem trochu jí zvýšit, ať už je to tím, že já sám budu aktivní, anebo že kvůli mému příchodu se aktivita zvýší, což zatím, podle předběžných pozorování, vychází.
2. No a? nejsem tu abych se dobře bavil ani abych se se všemi spřátelil. Hlavně chci aby uživatelé přišli do tohoto fóra s problémem a vyšli z něj s řešením (a ano, už zase jsem patolízal :D)
3. To už nechám na něho, jsem mu napsal pár věcí a on kývl. Jestli se to chcete dozvědět, tak on to musí sdělit (nespamujte mu poštu ale!!).
4. Jak jsem říkal, já jsem mu jen napsal a on se rozhodl mě dát. Nic jiného jsme se nedomluvili, teď už není o to jestli se mi tento postup líbí nebo ne, prostě to tak je a musím se s tím smířit, to rozhodnutí jsem nechal na něj a on rozhodl takto, určitě k tomu měl své důvody.

Musím jít moderovat fórum, mějte se
Staré 07-08-2013, 22:23
Vishara Vishara je offline
Banned

Standardní

Citovat:
Původně založeno beroun Zobrazit příspěvky

1. Prostě se mi nelíbila aktivita fóra a chtěl jsem trochu jí zvýšit, ať už je to tím, že já sám budu aktivní, anebo že kvůli mému příchodu se aktivita zvýší, což zatím, podle předběžných pozorování, vychází.
Moderátoři jsou takto aktivní již cca 14 dní a takováto aktivita je zcela dostatečná, takže přisuzovat to téhle akci může pouze blbec nebo lhář. Případně obojí.
Odpovědět s citací
Staré 07-08-2013, 22:26
beroun beroun je offline
AfterDarkor

Standardní

Citovat:
Původně založeno Vishara Zobrazit příspěvky
Moderátoři jsou takto aktivní již cca 14 dní a takováto aktivita je zcela dostatečná, takže přisuzovat to téhle akci může pouze blbec nebo lhář. Případně obojí.
Toho jsem si taky všiml, ale já jsem začal jednat když jsem viděl že byla aktivita nízká, už před delší dobu, bohužel se věci protáhli až do teď, ale nikdy není aktivity příliš.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání